+380676802417

+380677017177

+380676802417

+380677017177

Illustration

ISOVER Vario DoubleFit
Гнучкий герметик для ізоляції місць прилягання пароізоляційної мембрани до елементів каркасу та огороджувальних конструкцій.
Висока адгезія до бетону, дерева, керамічної цегли, силікатної цегли, ОСБ.

Illustration

ISOVER Vario KM Duplex UV
Особливістю інноваційної мембрани ISOVER Vario KM Duplex UV є перемінна паропроникність. Взимку вона виконує функцію паробар’єра: мікропори закриті, таким чином потрапляння пари з теплого вологого приміщення в конструкцію стає неможливим. Влітку пори мембрани розширені та сприяють виведенню надлишкової вологи з конструкції.

Illustration

ISOVER KT 40
Спеціальна тепло- звукоізоляція з високою пружністю. Висока пружність дозволяє розміщувати утеплювач в похилих або вертикальних каркасах без додаткового закріплення. Низька теплопровідність (λD=0,040 Вт/(м∙К) забезпечує максимальне теплозбереження. Ізоляція в конструкції повинна бути належним чином захищена (парозахисна плівка, відповідний захист від осідання пилу в нещільно покладених конструкціях, інші будівельні шари).
ISOVER KT 40 підходять для будь-якої теплоізоляції, звукоізоляції, що не підлягає механічному навантаженню. Застосовується для тепло- звукоізоляції скатних покрівель, каркасних конструкцій, перегородок, підвісних стель.

Illustration

ISOVER EKO
Мінераловатний утеплювач, що використовується як тепло- та звукоізоляційний шар в будівельних конструкціях при новому будівництві, реконструкції, реставрації, капітальному та поточному ремонті будівель і споруд різноманітного призначення. Матеріал виготовляється з природних компонентів кварц, сода, вапно і містить мінімальну кількість синтетичного в’яжучого.

Illustration

ISOVER RIO PLUS
ISOVER RIO PLUS - легкі мати з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості виготовлені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Також під час виробництва до волокон окрім в’яжучої речовини додаються спеціальні мінеральні оливи для захисту від пилоутворення на додаткового водовідштовхувального ефекту. Низька теплопровідність λ10=0,040 Вт/(м∙К) забезпечує максимальне теплозбереження. Ізоляція в конструкції повинна бути належним чином захищена (парозахисна плівка, відповідний захист від осідання пилу в нещільно покладених конструкціях, інші будівельні шари).

Illustration

ISOVER RIO PLUS ALU
ISOVER RIO PLUS ALU легкі мати з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості виготовлені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Додатково на матеріал нанесено алюмінієву фольгу. Завдяки відбиваючому ефекту алюмінієвої фольги в приміщенні зберігається більше тепла. Використання ISOVER RIO PLUS ALU дозволяє вирішити одразу дві задачі: утеплення та пароізоляцію перекриття. Низька теплопровідність λD =0,040 Вт/(м∙К) забезпечує максимальне теплозбереження.

Illustration

ISOVER RIO ALU
ISOVER RIO ALU легкі мати з мінеральної вати на основі скловолокна найвищої якості виготовлені за запатентованою технологією волокноутворення TEL. Додатково на матеріал нанесено алюмінієву фольгу. Завдяки відбиваючому ефекту алюмінієвої фольги в приміщенні зберігається більше тепла. Використання ISOVER RIO ALU дозволяє вирішити одразу дві задачі: утеплення та пароізоляцію перекриття. Низька теплопровідність λ10 =0,042 Вт/(м∙К) забезпечує максимальне теплозбереження.

Illustration

Rockmin
Плити з кам’яної вати для теплоізоляції.Негорюче утеплення:- вентильованих покриттів і мансард,- дерев'яного брусового перекриття та підлогового бруса,- підвісних стель,- перегородок,- стін каркасних конструкцій з фасадними панелями (наприклад, сайдинг, дошки).

Illustration

Rockmin plus
Плити з мінеральної вати для теплоізоляції. Негорюче утеплення:- вентильованих покриттів і мансард,- дерев'яного брусового перекриття тапідлогового бруса,- підвісних стель,- перегородок,- стін каркасних конструкцій зфасадними панелями (наприклад, сайдинг, дошки).

Illustration

Toprock plus
Мати з кам'яної вати для теплової та звукової ізоляції.Негорюче утеплення та звукоізоляція:
– зовнішніх стін з сайдінгом
– скатних покрівель
– мансард
– межповерхневих перекриттів
– балконів
– внутрішніх перегородок
– підлог на лагах.

Illustration

Rockroll
Мати з кам'яної вати для теплової ізоляції.Негорюче утеплення та звукоізоляція::
– скатних покрівель,
– мансард,
– міжповерхових перекриттів,
– лоджій,
– внутрішніх перегородок,
– підлог на лагах.

Illustration

Superrock
Плити з кам’яної вати для теплозвукоізоляції.Негорюче утеплення:
- вентильованих покриттів і мансард,
- кроквяних систем,
- дерев'яного перекриття та підлоги на лагах,
- підвісних стель, наприклад, над неопалювальними
приміщеннями,
- тришарових стін, стін з фасадними панелями (наприклад,
сайдинг, дошки), каркасних стін,
- перегородок.

Illustration

Rockton superПлити з кам'яної вати для теплозвукоізоляції.Негорюче утеплення та звукоізоляція:
– зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією
та опорядженням цеглою,
– скатних покрівель,
– мансард,
– міжповерхових перекриттів,
– внутрішніх перегородок,
– підлог на лагах,
– зовнішніх стін з фасадними панелями
(наприклад, сайдинг, дошки), каркасних стін.

Illustration
Made with