+380676802417

+380677017177

+380676802417

+380677017177

Illustration

Cambridge Xtreme 9,5°
Флагманська бітумна черепиця – вершина досконалості від компанії IKO. Двошарова, самоклеюча, з базальтовою посипкою. IKO пишається цим продуктом.

 • Технічні характеристики

  ● Довжина, мм ― 1038● Ширина, мм ― 349

Illustration

Cambridge Xpress
Бітумна черепиця Cambridge Xpress має найбільшу площу ефективного покриття у класі ламінованих черепиць. Xpress Line спеціальна велика зона для кріплення цвяхів на кожному гонті. Це унікальний, інтуїтивнозрозумілий, легкий і при цьому супернадійний спосіб кріплення гонтів бітумної черепиці до основи даху

 • Технічні характеристики

  ● Довжина, мм ― 1038
  ● Ширина, мм ― 349

Illustration

Monarch
Monarch це – АПП модифікована бітумна черепиця, яка забезпечує максимальну безпеку та вражаючу довговічність. Бітумна черепиця Monarch витримує більш широкий діапазон температур ніж будь-яка інша бітумна черепиця, зберігаючи еластичність під час монтажу за низьких температур до –5 °С, а також цілісність та міцність під час монтажу за температур вище +30 °С.

 • Технічні характеристики

  ● Довжина, мм ― 1000● Ширина, мм ― 336

Illustration

Armourshield PLUS та DiamantShield
Бітумні черепиці Armourshield PLUS та DiamantShield пройшли випробування в аеродинамічній трубі та демонструють вражаючу стійкість до вітрових навантажень до 220 км/год завдяки самоклеючій основі. Вибираючи цей варіант покрівельного покриття, Ви отримуєте надійний захист та збереження естетики покрівлі навіть у найскладніших погодних умовах.Armourshield PLUS – є АПП модифікованою самоклеючою бітумною черепицею, тому вона зберігає еластичність за низьких температур до -5°С та міцність за температур вище +30 °С

 • Технічні характеристики

  Armourshield PLUS:● Довжина, мм ― 1000● Ширина, мм ― 318DiamantShield:● Довжина, мм ― 1000● Ширина, мм ― 284

Illustration

PLUS
АПП модифікована бітумна черепиця PLUS проходить регулярний контроль якості в одному з найавторитетніших німецьких інститутів – Технічний університет Мюнхена (TUM). У черепиці серії PLUS неймовірна міцність, яка більша ніж на 65% перевищує нормативні показники під час випробування за стандартом EN 544Серія бітумної черепиці PLUS демонструє чудову еластичність у широкому діапазоні температур, та її монтаж можна комфортно здійснювати як за низьких температур до –5°С, і у спекотне літо у діапазоні вище +25°С.

 • Технічні характеристики

  Armourglass PLUS:● Довжина, мм ― 1000● Ширина, мм ― 336Victorian PLUS:● Довжина, мм ― 1000
  ● Ширина, мм ― 336
  Diamant PLUS:● Довжина, мм ― 1000
  ● Ширина, мм ― 284

Illustration

Superglass
З бітумною черепицею серії Superglass Ви отримуєте найкращі технології IKO за доступною ціною.
У всій лінійці бітумної черепиці Superglassвикористовується тільки високоякісна посипка з базальтового власного грануляту виробництва IKO, що гарантує збереження кольору на довгі роки.Так само як і в інших лінійках бітумної черепиці IKO, в основі Superglass використовується високоміцне склополотно власного виробництва, що гарантує високу міцність покрівельного покриття

 • Технічні характеристики

  ● Довжина, мм ― 1000● Ширина, мм ― 318

Illustration

Number One 3Tab
Number one 3Tab - це доступна і популярна бітумна черепиця IKO прямокутної форми, розроблена в далекому 1968 році. Бітумна черепиця Number one виготовляється з окисленого бітуму.

 • Технічні характеристики

  ● Довжина, мм ― 1000● Ширина, мм ― 336

Illustration

Number One Biber
Бюджетна серія м'якої бітумної покрівлі від виробника IKO у формі порізки гонта хвіст бобра, черепиця IKO Number One Biber - вибір тих, хто хоче поєднувати економічність покрівлі з надійністю.У даній серії гнучкої черепиці IKO Number One Biber пропонується на вибір 4 типів традиційно яскравих кольорів IKO, які надають будь-якій покрівлі красивий, сучасний, дорогий зовнішній вигляд. Гібка черепиця IKO це - повноцінний покрівельний матеріал для житлових приміщень і господарських будівель.

 • Технічні характеристики

  ● Довжина, мм ― 1000
  ● Ширина, мм ― 336

Illustration
Made with